BIO

There came a time in my life when I started to look for place of my own in the vast world of art. I have sought and found many ways to express myself. For many years now sculpturing, photography, painting as well as creating theatrical costumes have been a vital and constant part of my life. Painting however revealed itself to me as the most meaningful and powerful art in my hands. I have finally found my way. Now I could let my imagination run free! Today I create and paint magical stories from fantasy land.

I create for those who are looking for beauty and joy in life. I invite them into my fairytale world where they become children again, leaving reality and sorrows behind. Carefree and light-hearted they rediscover the magnificent nature of a happy life.

Ukończyła studia artystyczne w Instytucie Sztuk Pięknych na Uniwersytecie Rzeszowskim 2008 roku. Dyplom z rzeźby w pracowni prof. Marii Góreckiej oraz Aktywne Studium Plastyczne Technik Teatralno – Filmowych w Warszawie w 2009r.

Przez lata tworzyła rzeźby, fotografie, scenografie, fantazyjne kostiumy, równocześnie malując. Dzięki tym działaniom, rozwijała swój warsztat artystyczny, poszukując nowych technik, zestawień oraz wchodząc coraz głębiej w świat wyobraźni i fantazji. W swojej twórczości próbuje wydobyć dla innych obrazy które w niej tańczą i tylko czekają na stworzenie.

Wierzy w to, że sztuka powinna być ucztą dla duszy, podaną w najpiękniejszy sposób. Kocha kolor, światło i piękno kreatywności. W swoich obrazach dzieli się tym co dla niej jest ważne. Jej własne odkrycia na temat życia wplata w fantazyjne historie. Tworzy z potrzeby piękna i uśmiecha się szeroko do każdej duszy która ma kontakt z jej bajką. Wierząc, że jest to magiczny moment kiedy jedna wyobraźnia spotyka się z drugą.